Montáž 

Montáž zariadení do predajne

V prípade, že si zákazník u nás objedná aj dopravu a montáž u nás zakúpeného obchodného zariadenia, tovar mu bude dopravený a odborne nainštalovaný priamo na mieste.

Na montáž vysielame výhradne našich stálych zamestnancov, ktorí u nás pracujú už dlhšiu dobu a sú profesionálne zdatní a spoľahliví. Naša firma na montáž vysiela iba pracovníkov z našej výroby, nikdy nie brigádnikov, či iných neodborných pracovníkov bez profesionálnej skúsenosti, ktorí nepoznajú dobre náš tovar. Pri skladaní komplikovanejších výrobkov je na montáži vždy prítomný zamestnanec, ktorý sa na výrobe obchodného zariadenia výrazne podielal a skladanie komponentov mu teda nebude robiť žiadny problém.

Naša firma má viac ako 20 ročné skúsenosti a dostatočný počet kvalifikovaných pracovníkov aj na montáž veľkých obchodných domov na Slovensku aj v zahraničí (ako príklad veľkých montáží uvediem Tesco v centre Bratislavy, všetky drevené komponenty do siete METRO na Slovensku a MAKRO v Čechách, všetky NAY-ElektrodomyPrior Banská BystricaOD v Bielsko-Biala, atď...)

 

 

naydracikslovnaftsamsungchemolakkohinoroperativashellcasio 2babymarketshark 2uluv 2metro 2colansprava 2mall.sk 2faxcopy 2heliosslovakia 2sadro 2auto-kelly 2wurth 2malokarpatskemuzeum 2mpl 2insportline 2ozeta 2siemensesox 2prazskamincovna 2protetika 2alltoys 2golfusa 2eurolekarenlindt 2adoremodev 2outdoorguide 2tescospisak-riding 2slovposta 2predetipantarhei 2venizi 2shoppie 2