Výroba 

Výroba firmy Medcom

O kvalite výroby firmy MEDCOM vypovedá spokojnosť našich stálych zákazníkov a dlhoročný úspešný export našich výrobkov na náročné západoeurópske trhy, ktorý neustále narastá.

 

STOLÁRSKA VÝROBA (Hala 1., Hala 2.)

Stolárska výroba prebieha na moderných strojoch, pričom spracúvame rôzne materiály, ako drevotriesku, masív, dyhované dosky, ale aj umelý kameň, plexisklo, laminát atď.

MEDCOM  01 MEDCOM  07 MEDCOM  24

 

LAKOVŇA, BRUSIAREŇ A SUŠIAREŇ (Hala 3., Hala 4.)

MEDCOM  20  MEDCOM  21

Naša lakovňa zvláda aj náročnejšie technológie, ako napríklad lakovanie do vysokého lesku, metalické lakovanie, alebo rôzne špeciálne efekty.

 

SKLENÁRSKA VÝROBA A SPRACOVANIE HLINÍKA (Hala 1.)

Naša sklenárska výroba zvláda na moderných strojoch nielen presné brúsenie, leštenie, vŕtanie skiel a zrkadiel, ale aj lepenie sklo-sklo UV technológiou, kvalitný bezbublinkový poťah skla farebnými fóliami, atď. Sklenené vitríny, či pulty sú pred exportom poskladané, čím odpadajú problémy s nepresnými rozmermi skla, či umiestneniami montážnych otvorov pri skladaní výrobku na mieste.

MEDCOM  08  MEDCOM  09
 

naydracikslovnaftsamsungchemolakkohinoroperativashellcasio 2babymarketshark 2uluv 2metro 2colansprava 2mall.sk 2faxcopy 2heliosslovakia 2sadro 2auto-kelly 2wurth 2malokarpatskemuzeum 2mpl 2insportline 2ozeta 2siemensesox 2prazskamincovna 2protetika 2alltoys 2golfusa 2eurolekarenlindt 2adoremodev 2outdoorguide 2tescospisak-riding 2slovposta 2predetipantarhei 2venizi 2shoppie 2