Priamy predaj 

Priamy predaj hotových výrobkov zo skladu

Vzorkovňa

Zo skladu vzorkovne firmy MEDCOM je možné zakúpiť niektoré obchodné zariadenia aj priamo, nie všetko je nutné objednávať alebo zadávať do výroby.
KLIKNUTÍM PREJDETE DO SEKCIE KONTAKT

Produkty

Zákazník si u nás môže zakúpiť nielen rôzne doplnky do predajne, ale sme schopní v prípade potreby vyskladať kompletnú menšiu predajňu okamžite, z našich skladových zásob, ale iba za predpokladu, že zákazník akceptuje rozmery, prevedenie a farby obchodného zariadenia z výberu, ktorý máme momentálne na sklade.
KLIKNUTÍM PREJDETE DO SEKCIE PRODUKTY

Dobierka

Tovar, ktorý si zákazník vyberie na tejto stránke alebo v našom katalógu, telefonicky overí a písomne objedná, môžeme zaslať na dobierku prepravnou službou. Faxová alebo mailová objednávka musí okrem údajov o objednávanom tovare obsahovať údaje o firme (presný názov firmy, sídlo firmy, IČO,IČ DPH, DIČ, pečiatku a podpis), adresu kam je potrebné tovar doručiť, či má byť tovar odoslaný do 24 alebo 48 hodín. Prepravnú službu si zákazník platí v momente doručenia sám (prepravnej spoločnosti), rovnako ako aj tovar, alebo je možné tovar uhradiť vopred prevodným príkazom. Niektoré druhy tovaru nedoporučujeme posielať prepravnou službou, ak je veľké riziko poškodenia (napríklad niektoré typy kompletne presklených pultov, vitrín, atď...). Presnejšie informácie o dobierke je potrebné dohodnúť telefonicky.

E-shop

Pripravili sme pre úplne nový e-shopový systém, vďaka ktorému si môžete jednoducho a rýchlo objednať akýkoľvek z našich výrobokov. Veríme že tento krok vám uľahčí výber i celú realizáciu nákupu. V prípade nejasností nás neváhajte kontaktovať.
KLIKNUTÍM PREJDETE DO SEKCIE E-SHOP

 

MEDCOM  27

 

naydracikslovnaftsamsungchemolakkohinoroperativashellcasio 2babymarketshark 2uluv 2metro 2colansprava 2mall.sk 2faxcopy 2heliosslovakia 2sadro 2auto-kelly 2wurth 2malokarpatskemuzeum 2mpl 2insportline 2ozeta 2siemensesox 2prazskamincovna 2protetika 2alltoys 2golfusa 2eurolekarenlindt 2adoremodev 2outdoorguide 2tescospisak-riding 2slovposta 2predetipantarhei 2venizi 2shoppie 2