Návrh 

Návrhy interiérov obchodných, kancelárskych a skladových priestorov

Návrhy priestorov

1. Dvojrozmerný (2D) návrh

obsahuje pôdorys a bočné pohľady. Takýto náš návrh je veľmi presný, má exaktne okótované rozmery, typy a hrúbky materiálov, farby, je z neho zrejmá konštrukcia atypických prvkov. Zákazník z takéhoto návrhu vidí presnú dispozíciu v pôdoryse, šírky uličiek, rozstupy políc, výšky stolov či pultov.

KLIKNUTÍM OTVOR GALÉRIU
 

2. Trojrozmerný (3D) čiarovy návrh

tento návrh dáva pri komplikovanejších a väčších predajniach, alebo pri priestorovo komplikovanejších atypických výrobkoch, lepšiu predstavu o celkovom využití priestoru, neobsahuje však rozmery ani reálne farby.

KLIKNUTÍM OTVOR GALÉRIU
 

3. Vizualizácia

tento typ návrhu najlepšie ukáže výsledný dizajn priestoru a celkový dojem, neobsahuje však rozmery, a ani popisy jednotlivých materiálov priamo v obrázku a detaily konštrukcie jednotlivých prvkov nie sú zakreslené s veľkou presnosťou. Takýto návrh nie je možné zadať priamo do výroby, musí sa ešte vypracovať okrem neho technický návrh, ktorý je vhodný aj pre zákazníka na odsúhlasenie rozmerov a hrúbok. Pri vizualizácií použijeme reálne farby, ktoré vyberieme alebo zo vzorkovníka alebo prenesením digitálnej fotografie detailu materiálu do návrhu, do regálov vytvorených vizualizáciou vieme umiestniť váš tovar (scan z katalógov alebo digitálne foto), dlažba alebo steny môžu mať v návrhu rovnaký dekor ako v skutočnosti, zariadenie bude mať v návrhu farby ako v skutočnosti. Doba vypracovania takéhoto návrhu je samozrejme oveľa pracnejšia a dlhšia ako u čiarových návrhov.

KLIKNUTÍM OTVOR GALÉRIU
 

4. Na požiadanie ponúkame služby autorizovaného architekta

5. Pracujeme aj podľa dodaných návrhov objednávateľov, investorov, architektov, v súlade s technickými návrhmi firmy MEDCOM

 

naydracikslovnaftsamsungchemolakkohinoroperativashellcasio 2babymarketshark 2uluv 2metro 2colansprava 2mall.sk 2faxcopy 2heliosslovakia 2sadro 2auto-kelly 2wurth 2malokarpatskemuzeum 2mpl 2insportline 2ozeta 2siemensesox 2prazskamincovna 2protetika 2alltoys 2golfusa 2eurolekarenlindt 2adoremodev 2outdoorguide 2tescospisak-riding 2slovposta 2predetipantarhei 2venizi 2shoppie 2