Blog 

Regálové systémy sú optimálne riešenie na uskladnenie množstva tovaru

Kvalitné a správne navrhnuté regály vám umožňujú efektívne a bezpečne uskladniť tovar. Regálové systémy sú skvelým spôsobom, ako ušetriť priestor, orientovať sa vo veciach a uľahčiť si tak prácu. Ak hľadáte vhodný spôsob uskladňovania tovaru, regálové systémy sú to, čo potrebujete.

ďalej »

Ako zladiť predajňu na začiatku roka? Spoľahnite sa na tieto pravidlá

Hneď po sviatkoch, na začiatku kalendárneho roka, by ste mali popremýšľať nad zmenami v predajni. Na čo by ste sa mali zamerať?

čítať ďalej

Ušetrite čas a priestor s regálmi do skladu

Niekedy to v sklade vyzerá ako po výbuchu, zvlášť ak ide o menší priestor, v ktorom treba uskladniť množstvo vecí. Vyznať sa tam, to dá skutočne zabrať a jeden by si pomyslel, že na niektoré úlohy by bol prikrátky aj detektív. Kto však má v sklade kvalitné regály, podobné problémy riešiť nemusí.

čítať ďalej

Regálové systémy plné života

Nič neznechutí viac, ako nudou zívajúci personál predajne a vybavenie bez nápadu. Našťastie sa medzi regálovými systémami nachádza pár skvelých kúskov, s ktorými bude vaša predajňa pôsobiť príťažlivým a moderným dojmom.

čítať ďalej

Skladové regály: Umožňujú ekonomické a prehľadné skladovanie, pomáhajú pri inventúrach

Každý, kto vlastní spoločnosť disponujúcu skladom tovaru veľmi dobre vie, aké dôležité je mať prehľad v tom, čo na sklade máte. Ak totiž neudržiavate poriadok a nemáte informácie o skladových zásobách, veľmi ľahko by sa vám mohlo stať, že o tovar prídete a nebudete o tom ani vedieť.

Čítať ďalej

Figuríny - umožňujú vášmu tovaru vyniknúť a zaujať zákazníka

Ako by vyzerali výklady obchodov, keby v nich neboli figuríny? Dnes si to vieme už len ťažko predstaviť. Figuríny vo výkladoch sa totiž stali súčasťou všetkých kamenných obchodov. Práve ony lákajú zákazníkov dnu do predajne. Prezentujú to najlepšie, čo obchod ponúka a navodzujú celkový imidž značky.

čítať ďalej

Praktické stojany na oblečenie do predajní - to sú štendre

Premýšľate, ako rozmiestniť tovar v predajni tak, aby ste ušetrili priestor, no zároveň vaše produkty prakticky uložili? Nezameniteľným pomocníkom sú štendre, ktoré spĺňajú hneď niekoľko praktických kritérií.

čítať ďalej

Zariaďujete kanceláriu? Vyberte si nábytok na mieru

Vybavenie kancelárie má vplyv na náladu zamestnancov a zároveň ním môžete urobiť dobrý prvý dojem na obchodného partnera. Preto by ste jeho výber nemali podceňovať. Urobte maximum pre jeho funkčnosť, estetickosť a zároveň vhodné dispozičné riešenie. Práve kancelársky nábytok na mieru je ideálnou možnosťou do miest s neštandardným priestorovým riešením. Aké sú jeho výhody?

čítať ďalej

Nechajte vyniknúť produkty: používajte štendre či vitríny

Veľa ľudí si myslí, že sa pri nakupovaní rozhoduje logicky. S najväčšou pravdepodobnosťou sa však mýli. Dôvody nášho výberu sú väčšinou postavené na emocionálnych základoch. Síce si po nákupe košele či blúzky za 60 eur hovoríme, ako ju potrebujeme na oficiálne udalosti, že máme prázdnu skriňu a že sa nám hodí k tým modrým rifliam, no samotné rozhodnutie ovplyvnili najmä naše pocity. Páčila sa nám farba, mali posledný kus a nechceli sme premeškať príležitosť, videli sme ju na inom človeku a vyzerala super alebo je v zľave. Využite tieto ľudské slabosti vo svoj prospech a zvýšte predaj. Ako na to?

čítať ďalej

Účelné aj dizajnovo prepracované regály

Je výhodné vybrať si firmu, ktorá má širokú ponuku nielen regálov rôznych typov, ale aj regálov rôznych nosností a povrchových úprav. Samozrejmou výhodou je, ak takáto firma má regály certifikované na odporúčané nosnosti a nezanedbateľnou výhodou je, ak má vlastnú výrobu a montáž, ktorú prevádzajú jej vlastní zamestnanci. Takáto firma, ktorá má širokú škálu ponúkaného tovaru regálov a ostatných obchodných zariadení a naviac je schopná napríklad všetky typy regálov fyzicky, teda nielen katalógovo predviesť, pristupuje k zákazníkovi s plnou vážnosťou a seriózne.

čítať ďalej

naydracikslovnaftsamsungchemolakkohinoroperativashellcasio 2babymarketshark 2uluv 2metro 2colansprava 2mall.sk 2faxcopy 2heliosslovakia 2sadro 2auto-kelly 2wurth 2malokarpatskemuzeum 2mpl 2insportline 2ozeta 2siemensesox 2prazskamincovna 2protetika 2alltoys 2golfusa 2eurolekarenlindt 2adoremodev 2outdoorguide 2tescospisak-riding 2slovposta 2predetipantarhei 2venizi 2shoppie 2